Nadchodzi masowy rajd byków Bitcoinów, mówi raport Krakena.

Zbliża się historyczny wiec byków, jak wynika z ostatniego oświadczenia wydanego przez kryptońską giełdę Kraken. W najnowszym raporcie opublikowanym dla najlepszych handlarzy kryptografią, giełda kryptograficzna z siedzibą w San Francisco stwierdziła, że dowody historyczne wskazują na zbliżający się wiec byków Bitcoinów.

Wskazując na ogromny wzrost cen BTC/USD w najbliższych dniach, raport pokazuje, że BTC wyszła z niedźwiedziej fazy konsolidacji, która rozpoczęła się pod koniec 2017 roku. Powołując się na dowody historyczne, raport Krakena wspomina, że ostatni przełom wyznacza początek znaczącego rajdu byków Bitcoinów, który jest dobrze wspierany przez czynniki makro.

Kraken jest przekonany o nadchodzącym rajdzie byków Bitcoinów

Giełda kryptograficzna opublikowała swój najnowszy raport po tym, jak cena Bitcoin’a wyniosła 10,500 dolarów i przekroczyła na krótko 12,000 dolarów. Pomimo pewnej rezerwacji zysków, para BTC/USD utrzymuje się powyżej progu wsparcia i flirtuje z górnym poziomem oporu.

RelatedPosts
Cena Bitcoinów spada do 11200 dolarów, zderzenie do 9700 dolarów z przodu?
Fundusz Bitcoin Beirut założony w celu pomocy ofiarom eksplozji
Skokowy wzrost handlu Bitcoin Profit w Brazylii i Argentynie
Cena Bitcoin’a w końcu wynosi $12,000 i jest gotowy do następnego rajdu byków.

Seria wyższych wzlotów będzie działać na korzyść byków. Raport zwraca również uwagę na fakt, że roczna zmienność Bitcoinu spadła o 23 procent pod koniec lipca. Zjawisko to nazywane jest „stłumioną kieszenią“ i generalnie poprzedza ruch w górę. Technicznie rzecz biorąc, raport Krakena opiera się na tym zjawisku, aby przewidzieć nadchodzący rajd byków Bitcoinów.

Dowody historyczne sugerują, że rajd byków ma się odbyć
Kraken wspomina dalej, że skok w niestabilności BTC/USD pod koniec lipca stanowi początek nowego trendu wzrostowego. Co więcej, giełda przewiduje, że zmienność BTC może wzrosnąć do poziomu 100%, ponieważ kryptokur waluta zyska w najbliższej przyszłości od 50% do 200%.

Historycznie, ostatnie 12 zaobserwowanych przypadków pokazuje, że gdy zmienność spadła w przedziale 15-30 procent, ma ona tendencję do wzrostu w ciągu kilku następnych miesięcy i zazwyczaj osiąga maksimum 140%. W większości z tych zdarzeń zaobserwowano rajd byków Bitcoin, który w niektórych przypadkach spowodował wzrost ceny o 196 proc.